Categories Showbiz

Zbulohet lidhja jashtëmartesore e Murinjon me bionden seksi

Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Mançester Junajtid, hallet duket se nuk kanë fund për Hoze Murinjon. Ditën e sotme, është tabloidi “The Sun”, që i ka zbuluar një lidhje të fshehtë portugezit.

Siç raportojnë nga Anglia, Murinjo ka pasur një miqësi sekrete me një bionde 14 vite më të re se ai. Baba i dy fëmijëve, ish-trajneri i Junajtid është takuar plot 8 vite më parë, 41-vjeçaren Pru Karter-Robinson.

Disa foto të publikuara tregojnë miqësinë mes tyre, dhe faktin që shoqëroheshin në vende të ndryshme të botës. Ai ka qenë në kontakt me 41-vjeçaren, edhe gjatë kohës që ishte trajner në Mançester. Karter-Robinson, është një 41-vjeçare e pamartuar, ish-punonjëse në kompaninë IBM, dhe jeton në një shtëpi të madhe në Londrën veriore.

Vetë Hoze Murinjo, ishte në dijeni të faktit se “The Sun” kishte informacione për këtë lajm, dhe mbrëmjen e kaluar ishte përpjekur që këto foto dhe informacione të mos dilnin në publik. Murinjo ka 30 vite i martuar me Matilde Faria, me të cilën ka dy fëmijë dhe janë njohur kur ishin adoleshentë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME