Categories Showbiz

Aktori i njohur martohet për herë të pestë në mënyrë të fshehtë

Nicolas Cage, 56 vjeç, është përsëri një burrë i martuar, pasi është martuar me Riko Shibata, 26 vjeç, muajin e kaluar në Hotel Wynn në Las Vegas. “Eshtë e vërtetë dhe ne jemi shumë të lumtur”,-tha aktori në një deklaratë.

Çifti u martua më 16 shkurt në një ceremoni të vogël, një datë e zgjedhur për të nderuar ditëlindjen e babait të ndjerë të dhëndrit. Riko kishte veshur një kimono martesore të punuar me dorë. Çifti shkëmbyen zotimet tradicionale katolike dhe japoneze.

Ish-gruaja e Cage, Alice Kim – me të cilën aktori është akoma në marrëdhënie të mira – u bashkua me çiftin për të festuar më pas, së bashku me djalin e tyre. Cage dhe Riko u takuan në Shiga, Japoni dhe kanë qenë së bashku që nga pak pas zgjidhjes së martesës së fundit të Cage, me Erika Koike – e cila zgjati për katër ditë në 2019.

Pak para izolimit në New York në mars të vitit 2020, Cage dhe Riko u panë bashkë në një takim në Tavern on the Green, ku ata “nuk flisnin shumë”, por u siguruan të “pinin me bollëk”. Sipas Daily Mail, Cage, i cili propozoi përmes Riko-s, e cila ishte në Japoni. Ai ka qenë i martuar me Patricia Arquette nga 1995 në 2001, Lisa Marie Presley nga 2002 në 2004, Alice Kim nga 2004 në 2016 dhe me Erika Koike për më pak se katër ditë në 2019-ën.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME