Categories Bota, Lajme

Babai e la në makinë dhe shkoi në supermarket, policia shpëton vajzën 4-vjeçare

Në gjendje gjysmë të vetëdijshme, efektivët e policisë së Mesolongjisë kanë nxjerrë nga një makinë e parkuar një vajzë 4-vjeçare, duke thyer xhamin e mjetit.

Vajza e vogël ishte lënë në makinë nga babai i saj, i cili po bënte pazar në një supermarket aty pranë.

Ishin kalimtarët ata që sinjalizuan policinë, e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes.
Mësohet se vajza e vogël u dërgua fillimisht në spitalin e Messolongut dhe më pas në Agrinio, ndërsa babai i saj u arrestua.

“Mbrëmë në Mesolongji nga punonjësit e policisë të Departamentit të Sigurimit të Mesolongjisë është arrestuar një vendas, ndaj të cilit është ngritur një akuzë për ekspozimin përballë rrezikut të vajzës së tij të mitur.
Në mënyrë të veçantë, mbrëmë efektivët e ekipit të DIAS-it të Drejtorisë së Policisë Mesolongji kanë gjetur një vajzë 4-vjeçare në një automjet të mbyllur në parkingun e një supermarketi. E mitura është transferuar në Spitalin e Përgjithshëm Agrini, ku qëndron e shtruar për arsye sigurie”, thuhet në njoftim.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME