Categories Showbiz

“Eurovizion” publikon fotot, Anxhela Peristeri na bën krenarë të gjithëve me veshjet tradicionale (Foto)

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në “Eurovision”. Kënga e saj mban titullin “Kamera”, teksti është hartuar nga Olti Curri ndërsa kompozimi është i Kledi Bahitit. Teksa po bëhet gati për në “Eurovision”, Anxhela ka realizuar disa fotografi me veshje tradicionale. Kjo për të transmetuar në botë kulturën shqiptare.

Ndërkohë fotot e Peristerit janë publikuar në faqen zyrtare të “Eurovizionit”. “Shikoni këto fotografi mahnitëse të Anxhela Peristerit, ndërsa ajo u bën dedikime shqiptarëve në të gjithë botën”, shkruhet krahas këtyre fotove të postuara në faqen zyrtare të “Eurovision”-it. Vlen për t’u theksuar se këngëtarja e njohur shqiptare ka marrë shumë komplimente për paraqitjen e saj.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME