Categories Fashion

Pranvera është afër, ky është fustani që duhet ta keni patjetër në këtë stinë

Të gjithë po bëhemi gati për një sezon të ri, më të ngrohtë, por edhe më të qetë sa i përket pandemisë. Edhe pse në kohë të vështira, pasarelat e modës kanë sjellë propozimet e tyre përsa u përket trendeve që do të shpërthejnë në kohën më të dashur të vitit. Një prej veshjeve që kanë nisur të dominojnë e duhet të jetë patjetër pjesë e gardërobës në pranverë – verë 2021 është fustani i mëndafshit.

Ka nisur të prezantohet nga markat më në zë në fushën e modës dhe jo më kot. Është një prej veshjeve që gjithmonë janë konsideruar me një kombinim të përsorur të luksit me elegancën, por njëkohësisht edhe tepër seksi për darkat private.

Nëse po kërkoni diçka të thjeshtë për një event privat ku doni të dukeni sa më bukur, provoni këto zgjedhje, të cilat, duhet të jenë në gardërobën e sezonit të ngrohtë, me çdo kusht. Emrat e mëdhenj të modës e kanë konfirmuar: fustani i mëndafshtë është gjithçka ju duhet në pranverë – verë 2021.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME