Categories Showbiz

“Jam i gatshëm për çdo gjë”/ Egla rikthehet bashkë me debate në BBV3, kërcënon banorin

Egla Ceno është përballur sërish me banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP3”, pas 7 ditësh izolimi në dhomën e bardhë. Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme ajo ka patur përplasje me disa prej tyre, në fillim me Julian Dedën më pas me Liam Osmanin.

Këtij të fundit i ka kërkuar të jetë e drejtpërdrejtë me të dhe të mendohet para se t’i flasë përndryshe në këmbim do të marrë heshtjen e saj. Nga ana tjetër banori i ka thënë se është i gatshëm të flasë me të.

Pjesë nga biseda:

Liami: Ti je këtu, mirë se erdhe, të shohim ça do besh tani, ti dhe unë bashkë. Ti jetën tendën lojën tënde, unë timen. Kemi dhe njerëz inteligjentë që…

Egla: Liam mati fjalët kur mi thua, nëse nuk do heshtje nga mua

Liami: Unë jam i gatshëm për çdo gjë zemër

Egla: Lëri lojërat e fjalëve

Liami: Të respektosh një njeri nuk do të thotë që s’duhet luash me të. Lojëra fjalësh siç bën ti, bëj edhe unë. Unë ta dhashë mendimin, ti e more. Analizoje, fli i çik gjumë dhe flasim

Egla: Po pate i çik shtyllë kurrizore fol, jo duke i rënë nga Kina siç bën ti, po pate kështu…

Liami: Këllqe

Egla: Po i pate fol drejt zemra

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME