Categories Showbiz

Gjendet i vdekur në pyll aktori 27-vjeçar, e konfirmon familja dhe policia

Një aktor amerikan është gjetur i vdekur pasi u emërua si i dyshuar në një hetim për dhunën në familje.

Cole Brings Plenty, i cili u shfaq në serinë spinoff Yellowstone, 1923, u gjet në Kansas.

Ai u raportua i zhdukur nga familja e tij në fillim të kësaj jave pasi humbi një takim me agjentin e tij. Trupi i 27-vjeçarit u zbulua të premten pasi policia lokale u dërgua për të ekzaminuar një automjet të pabanuar.

Zyra e sherifit në Johnson County njoftoi lajmin në një deklaratë të shpërndarë në mediat sociale dhe tha se një hetim ishte në vazhdim. Ai u pa për herë të fundit duke u larguar nga Lawrence, Kansas, në orët e para të së dielës së kaluar.

Homazhet për aktorin kanë qenë të shumta që kur u publikuan lajmet, duke përfshirë edhe yjet e Yellowstone.

Moses Brings Plenty kishte shpërndarë më parë një poster që mungonte në Instagramin e tij me shpresën për të rritur ndërgjegjësimin për nipin e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME