Categories Showbiz

Pushimet përrallore të nipit të Enver Hoxhës me gruan në Maldive

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha po shijojnë disa ditë pushimesh në Maldive. Sipërmarrësja e njohur ka ndarë shpesh foto nga plazhet e bukura me rërë të bardhë, por vëmendjen e marrin dy postimet e fundit.

Në njërën prej fotografive, Rezarta ka pozuar me një trupore të bardhë me dekolte të hapur, prej së cilës ka ekspozuar gjoksin, ndërsa në foton tjetër qëndron e mbështetu në një dërrasë sërfi e rrethuar nga peshkaqenë. Përbri fotos ajo ka shrkuar” Peshkaqeni nuk kafshon deri ne oren 5:00pm. Te pakten keshtu me ka thene Ermali, ose ndoshta do me më heq qafe”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Më thanë se ngela shtatëzëne për të kopjuar Kiarën”, Sara Gjordeni tregon e prekur mallkimet e kërcënimet që ka marrë…

Sara në emisionin “Cherry on Top”, zbuloi se ka pasur mallkime dhe kërcënime përtej çdo…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Foto\ Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë një performance

Këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha i kapësuar një incident gjatë performancës në skenën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Një ”mbret” i ri në BBV3, banori që kryeson në Instagram

Banorët luftën e kanë brenda, por jashtë shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”, ka…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

FOTO/ Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik

Ilnisa Agolli një nga ish-banoret e BBV3 e cila ka shkaktuar mjaft zhurmë me qëndrimin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Sara reagon për herë të parë pasi u zbulua shtatzënia. Poston videon e ëmbël!

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi fillimisht u…

LEXO ME SHUME