Categories Showbiz

VIDEO\ Pirro Çako surprizon fansat, publikon këngën e re dedikuar të birit

Këngëtari i njohur Pirro Çako vjen me surprizë për fansat e tij në muzikë. Një këngë e re, që është një dedikim personal i këngëtarit për të birin e tij të vogël, e që mban titullin “Tjetër Njeri”.

“Kisha humbur krejt nga sytë e mija dritën… ti më zgjove nga ky gjumë, të kem një këngë më shumë”, thuhet mes rreshtash të kësaj kënge kaq të ndjerë.

Një detaj interesant në këtë këngë, është “dueti” që Pirro Çako ka bërë me vogëlushin e tij, i cili këndon po ashtu me të. Në këtë videoklip, po ashtu, shfaqet edhe partnerja e këngëtarit, duke plotësuar kështu portretin e bukur familjar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME