Categories Lajme

Panairi i Librit thyen akujt mes PD-së dhe PS-së, shtrëngime duarsh dhe buzëqeshje mes kolegësh

Panairi i Librit i cili u çel dje në kryeqytet ka bërë bashkë deputetë dhe ish-deputetë të Kuvendit, përveç qytetarëve të shumtë në numër.

Një nga tendat më të vizituara ka qenë padyshim ajo ku ish-deputeti socialist Namik Dokle promovonte librin e tij, dhe ndante me miqtë përshtypje dhe shënime.

Në radhë për të shtrënguar duart me Doklen nuk kanë qenë vetëm ish-kolegët e tij socialistë, por edhe ish-ministri i Financave në qeverinë Berisha, Ridvan Bode, apo Agron Duka.

Po ashtu ky panair ka shërbyer që të shohim edhe njëherë dy nga ish-deputetet më jetëgjata në PS Arta Dade dhe Valentina Leskaj, të cilat duket se nuk kanë humbur aspak nga sharmi me të cilin jemi mësuar t’i shohim përherë. Sa mirë që ekzsitojnë librat, të paktën aty nuk ka ndasi ngjyrash dhe bindjesh politike.

Deputete dhe ish-deputete te PS-se behen bashke ne nje foto
Namik Dokle dhe Ridvan Bode shtrengojne duart

Fotot janë marrë nga Agim Rama

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME