Categories Showbiz

Sofia Vergara shpjegon arsyen pse mban një foto nudo në dollapin e saj (Video)

Duke bërë një xhiro në dollapin e saj luksoz, Sofia Vegara zbuloi një artikull shumë të veçantë. Ylli i “Griselda” hapi dyert e rezidencës së saj në Beverly Park për kopertinën e marsit të “Architectural Digest”. Në video, aktorja ftoi shikuesit në hapësirën magjepsëse, e cila është e mbushur me rafte rrobash dhe çanta dhe mure këpucësh.  “Ky është vendi ku unë jetoj me të vërtetë, në dollapin tim,” pranoi ajo. “Këtu e kaloj pjesën më të madhe të kohës. Kjo është si ëndrra e çdo vajze . ”

Vergara tha se sendet në mobiljet e mëdha prej mermeri të dhomës kanë vlerë personale për të. “Të gjitha këto gjëra janë shumë të veçanta për mua,” tha ajo, duke treguar që gjeti në një dyqan në Paris dhe një foto të çmuar të vëllait të saj të ndjerë dhe kushëririt të saj, i cili gjithashtu ka ndërruar jetë.

Vergara më pas mbajti një foto nudo bardh e zi me kornizë dhe tha: “Dhe kjo foto, ishte kur isha e re dhe e freskët” . Siç shpjegoi aktorja, ajo e vlerëson shumë këtë imazh dhe i kujton kujtimet e bukura nga e kaluara e saj. Vergara e bleu shtëpinë për 26 milionë dollarë në vitin 2020 ndërsa ishte ende e martuar me Joe Manganiello. Pas shtatë vitesh martesë, çifti njoftoi ndarjen në korrik 2023.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME