Categories Fashion

Tre kombinime të guximshme që ju bëjnë të dukeni unik

Sezoni veror risjell në pah ngjyrat e forta dhe kombinime të guximshme. Këtë na e konfirmojnë figurat publike dhe bloggeret me veshjet e tyre plotë ngjyra dhe kombinime të cilat një vit më parë nuk do ti guxonim. Prandaj mos kini frikë të vendisni sa më shumë ngjyrë në veshjet tua. Sezoni pranverë verë për 2021-ën ju lejon të fantazoni dhe të krijoni sipas preferencave tuaja.

Më poshtë ju sjellim shembujt e persoanazheve të famshëm. Kombinoni ngjyrën portokalli me rozë si Kylie Jenner. Bluja me të gjelbërtën duken shumë bukur bashkë. Rihanna di çfarë zgjedh! Sa më shumë ngjyra të forta si e verdha e ndezur dhe nëse dëshironi shoqërojeni me aksesor rozë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME