Categories Fashion

Covid-19 nuk e ndërprenë Javën e Modës në Paris

Pandemia globale nuk e ka ndaluar mbajtjen e javës së modës në Paris. Modelet kryesore të industrisë zbritën në kryeqytetin francez të martën për t’u përgatitur për ecje në pasarelat e stilistëve.

Bella Hadid u pa  duke dalë nga hoteli i tyre i qytetit në veshje elegante, ajo tregoi stili në veshjen me plot stil. 24 vjeçarja kishte zgjedhur një këmishë të bardhë ku e kishte zbërthyer dhe tregonte pak nga gjoksi.

Modelja e njohur veshur mbante edhe pantolla të gjëra kombinim me një xhaketë, syze në sy dhe flokët  kishte lëshuar teksa ia merrte era. Veshjes së saj, Hadid ia shtoi një çantë dhe take me ngjyrë të zezë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Fashion

Si të kaloni me stil nga dimri në pranverë: Ja 9 kombinime

Kapërcimi i stinëve, do të thotë njëherësh edhe kalim nga temperaturat e ftohta të dimrit…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Me te gjata dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju bejne te mos i tregoni kilet e teperta qe keni

Femrat e shkurtra zakonisht ankohen dhe duan të jenë më të gjata. Nuk është se…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Versace ‘shpërthen’ në ngjyra në Javën e Modës në Milano

Shtëpia italiane e modës Versace ofroi pantallona të gjera dhe fustane të ngushta në shfaqjen…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Trendi i palltove për 2022-in/ Ja ngjyra që nuk duhet të mungojë nga gardëroba juaj

Palltot me mëngë të gjata, rrip në bel dhe voluminoze është trendi i fundit për…

LEXO ME SHUME
Categories Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin…

LEXO ME SHUME